Witamy na naszej stronie!
Firma Marput Stacja Demontażu Pojazdów Sp. z o.o. zajmuję się skupem oraz złomowaniem samochodów i innych pojazdów, sprzedażą części używanych i nowych oraz skupem metali żelaznych. Firma istnieje na rynku radomskim nieprzerwanie od 1994r. Siedziba naszej firmy znajduję się przy ulicy Lesiowskiej 1 (od ul. Kozienickiej – patrz mapa dojazdu) w Radomiu.

 
Stacja Demontażu Pojazdów Marput Sp. z o.o. zatrudnia grono świetnie wykwalifikowanych pracowników, którzy pomogą dobrać odpowiednią część do Państwa samochodu. Nasza kadra pomoże „zezłomować” Państwa pojazd, wyda odpowiednie zaświadczenie potrzebne do wyrejestrowania oraz podpowie jak auto wyrejestrować w Wydziale Komunikacji.

 
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą części oraz skorzystanie z naszych usług w dni robocze od g. 7:00 – 17:00 oraz soboty od g. 7:00 – 14:00.

 

Jeżeli z różnych powodów nie mogą Państwo skontaktować się z naszą firmą we wskazanych godzinach pod nr 48 344-30-90 czynna jest poczta głosowa, na której można zostawić wiadomość. Zachęcamy też do skorzystania z formularza sprzedaży pojazdu oraz kontaktu przez e-mail.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *